Helpdesk

Heeft u een vraag of een probleem met één van de Remmicom toepassingen?
Via uw onderhoudscontract kan u contact opnemen met de Helpdesk. Wij staan klaar om je te helpen!

De helpdesk is bereikbaar van maandag tot donderdag van 8:30 uur tot 17:00 uur en op vrijdag van 8:30 uur tot 15:00 uur.

Burgerzaken

Helpdesk Burgerzaken

 
Voor vragen over Bevolking: 016 44 29 86
burgerzaken@remmicom.be
Voor vragen over Burgerlijke Stand & Begraafplaatsen: 016 44 29 84
burgerzaken@remmicom.be
     
Financien     

Helpdesk Financiën

 
Voor vragen over de Boekhouding:

016 44 29 82
boekhouding@remmicom.be
Voor vragen over Belastingen: 016 44 29 81
belastingen@remmicom.be
Voor vragen over Facturatie: 016 44 29 88
facturatie@remmicom.be
Voor vragen over Kassa: 016 44 29 81
kassa@remmicom.be
  De helpdesk Financiën is op dinsdag- en woensdagnamiddag telefonisch niet bereikbaar. Tijdens deze momenten kunt u uiteraard ons wel via mail bereiken.
     
 RuimtelijkeOrdening en Leefmilieu

Helpdesk Omgeving

016 44 29 83
omgeving@remmicom.be
     
 Secretariaat

Helpdesk Secretariaat

016 44 29 85
secretariaat@remmicom.be
     
 Mid office

Helpdesk Mid-Office

016 44 29 89
mid-office@remmicom.be

     
 Services en infrastructuur

Helpdesk Services & Infrastructuur

016 56 08 50
service@remmicom.be
 

Voor vragen over de website of klantenzone:

website@remmicom.be